Jiří Krkoška

40 let, nezávislý kandidát, Napajedla

Jiří Krkoška (*26. srpna 1982, Zlín)

Svůj profesní život započal jako zaměstnanec ministerstva obrany. Byl držitelem certifikátu národního bezpečnostního úřadu na stupeň tajné, oceněn ministrem obrany a Severoatlantickou aliancí za službu v zahraničí.

Civilním vzděláním elektrotechnik v oblasti automatizační techniky, má významné pracovní zkušenosti ve dvou nadnárodních firmách, nyní je živnostníkem - projektantem včetně projektového řízení s realizací zakázek.

Kvůli nespokojenosti s nedostatečnou edukací mladé generace, kontrastující s rychlým nástupem moderních technologií a sociálních sítí, se angažoval jako externí konzultant neziskové organizace zaměřené na lidská práva a technologie.

Snaží se šířit myšlenky přímé demokracie a aktivovat občanskou iniciativu vedoucí ke zlepšení komunikace měst či samospráv ve vztahu k občanovi.

V letech 2018-2020 byl zastupitelem města Napajedla, mandát nedokončen ze zdravotních důvodů a protože se nepovedly realizovat zlepšení vedoucí k větší transparentnosti města Napajedla ve vztahu k občanovi, chce nyní podpořit snažení stabilního týmu v dalším nadcházejícím volebním období,

"Jen informovaný občan nemůže být obelháván"

jiri-krkoska-kulate

nezávislý kandidát

Lidé

Václav Uhříček
Václav Uhříček 45 let, nezávislý kandidát, Napajedla
Michal Štěpaník
Michal Štěpaník 43 let, zastupitel města, elektrotechnik, člen Pirátů
Mgr. Petr Škrabala
Mgr. Petr Škrabala 40 let, nezávislý kandidát, Napajedla
Poznejte celý náš tým