Tomáš Čabla

zastupitel města, provozní hotelu, člen Pirátů

Tomáš Čabla (*25. března 1979, Zlín)

Od roku 2010 člen zastupitelstva města Napajedla. Dříve realizoval své ideály za lepší společnost a vztah k životnímu prostředí založením nezávislé ekologické organizace - NESEHNUTÍ. Jejím prostřednictvím motivoval ve Zlínském okrese mladé lidí k ekologickému smýšlení, např. tříděním odpadů, čištěním potoků, sázením stromů, přednáškami na školách či organizoval akce pro děti a mládež, např. Den Země, Den bez aut, Obžalovaná je lhostejnost, Slavnosti přírody aj.. Stejnou práci organizoval i v zahraničí na východním pobřeží Skotska, kde založil Dobromysl Foundation (www.indiannet.eu) a spolupracoval s Volunteer Centre Angus.

Po osmi letech, kdy se vrátil zpět do rodného města, se nyní coby člen zastupitelstva města Napajedla snaží rozkrýt jednu z největších kauz, přesahujících území celého Zlínska, a to pochybnou privatizaci vodárny VaK Zlín.

Zapálení pro dobrou věc, boj za demokratické ideály, aktivita v oblasti lidských práv a ekologie mu zůstala do dnešních dní.

Věří, že Pirátská strana je politickým subjektem, který vstoupí do domácí i světové politiky a zaktivizuje mladou generaci, která se začne podílet na fungování státu a EU.

tomas-cabla-kulate

Pirátská strana


Lidé

Mgr. Petr Škrabala
Mgr. Petr Škrabala 40 let, nezávislý kandidát, Napajedla
Michal Štěpaník
Michal Štěpaník zastupitel města, elektrotechnik, člen Pirátů
Ing. Zbyněk Andrýsek
Ing. Zbyněk Andrýsek 48 let, nezávislý kandidát, Napajedla
Poznejte celý náš tým