Volba místostarosty a rady města, členů výborů.

19. listopadu 2022
Volba místostarosty a rady města, členů výborů.

Ve středu 16.11.2022 proběhlo druhé ustavující jednání zastupitelstva města Napajedla. Místostarostou města byl zvolen Antonín Trňák (ANO/NF).

Členy rady města ing.L.Fryšták, Jiří Čižmář (oba ANO/NF), Bc.V.Skála (ODS), F.Cívela (KDU-ČSL) a za uskupení Občané napajedel s podporou pirátů Tomáš Čabla.

Dalšími body byla volba předsedů a členů výborů. Za naše uskupení byl do kontrolního výboru byl zvolen Michal Štěpaník, do finančního výboru ing. Zbyněk Andrýsek.

Další jednání zastupitelstva města je naplánováno na 14.12.2022, kde stěžejním bodem bude rozpočet na rok 2023.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráty ve Zlínském kraji povede do krajských voleb náměstkyně hejtmana Hana Ančincová

Piráty ve Zlínském kraji povede do krajských voleb náměstkyně hejtmana Hana Ančincová

Pirátky a Piráti ze Zlínského kraje si v pondělí večer zvolili svou kandidátku na hejtmanku pro nadcházející krajské volby v roce 2024. Kandidátku povede zkušená Hana Ančincová, současná statutární náměstkyně hejtmana pro sociální oblast, životní prostředí, zemědělství, venkov a neziskový sektor. Mezi její priority patří nastartovat strategický rozvoj kraje a udělat z něj atraktivní kraj pro všechny generace a příprava kraje na demografický vývoj. Dále chce také pokračovat v masivním rozšiřování terénních služeb a rozvoji sociálně zdravotní oblasti, a v neposlední řadě se věnovat péči o životní prostředí.